Kyani

Kyani, Dünya’nın dört bir yanından faydalı bileşenler ve besinler içeren ürünleri ile dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Kyani, ülkemiz dahil olmak üzere onlarca ülkede faaliyet gösteren saygın bir firmadır. Alaska’da yaban mersini yetiştiriciliği ile başlayan hikayeleri ile faydalı bileşenlerden oluşan besin takviyesi ürünlerini; benzersiz iş fırsatıyla birlikte dünya çapında 50’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır.

Tüm ürünler >>>

En çok satan ürünler >>>

Kyani Sağlık Üçgeni

kyani sağlık üçgeni

Kyani Sağlık Üçgeni; Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürünler, size ideal sağlığa kavuşmanız için gerekli besinleri sağlayan 20’den fazla değerli madde içermektedir.

Sağlık Üçgeni basit ve kullanımı kolay bir sistemle Vahşi Alaska Yaban Mersini, tokotrienoller (E vitaminin en tesirli hali), Omega-3 yağ asitleri ve Noni Meyve Ekstresini uygulamaya koymaktadır.

Sunrise

Takviye Edici Gıda ve Antioksidan

Kyäni Sunrise kutusu, her biri 30 ml’lik 30 adet küçük paket içerir.

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyani Sunrise, bu vitaminlerin birçoğunu barındırmaktadır.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Kullanım Bilgisi: Günde 1 flakon (30 ml) sabahları almanız tavsiye edilir.

Sunset

Dengeli Lipid Besin

90 adet yumuşak jel kapsül içeren bir şişeyle sunulur.

Kyani Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

Kullanım Bilgisi: 11 yaş ve üzeri bireylerin günde 3 kapsül olmak üzere akşam yemekleri ile birlikte almaları tavsiye edilir.

Nitro

Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. 1998 yılında üç bilim adamına, “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verilmiştir.

Nitrik Oksitin insan damar sağlığına faydaları hakkında >>>

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Kullanım Bilgisi: Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.

Nitrik Oksitin Faydaları:

 • Beyinde, hücreler arası kimyasal haberci olarak işlev görür (neurotransmitter).
 • Kan damarlarını genişleterek kan basıncını düzenler.
 • Kalp sağlığında hayati rol oynar. Atardamarlarınızın iç yüzeyi (endotelyum) nitrik oksit üretir. ateroskleroz olarak adlandırılan arterlerinizde plak oluştuğunda, nitrik oksit üretme kapasitenizi azaltırsınız, kalp krizi anında kullanılan dil altı haplarında kullanılır.
 • Enflamasyonu ve kanın pıhtılaşmasını azaltmaya yardımcı olur.
 • Kansere karşı savaşır.
 • Kaslarımıza daha fazla dayanıklılık verir ve onları geliştirip güçlendirmeye yardımcı olur.
 • Uykusuzluğa iyi gelir.
 • Bağışıklık sistemimizin performansını artırır.
 • Duyuları güçlendirir.
 • Cinsel sağlığa etkilidir.
 • Kan şekerini düzenler.
 • Yara iyileşimini hızlandırır.
 • Yağ yakımına yardımcı olur.
 • Ciğer sağlığına etkilidir.

Protein Ürünleri

Diyetlerimizde az bahsedilen ama en önemli eksikliklerden biri de vücutlarımızdaki yapı taşlarından olan proteinin yokluğudur. Sağlığımızı korumak ve sağlıklı yaş almayı kolaylaştırmak için diyetlerimizi sağlıklı, sindirilebilir proteinlerle desteklememiz çok önemlidir. Bu büyüyen ihtiyacı karşılamak için, Kyäni, her gün karşılaştığımız fiziksel mücadelelere hazır olmamız için gereken proteini sağlayan iki yeni ürün geliştirdi.

HL5 (Healthy Life – 5)

kyani hl5

Kyäni’nin HL5 ürünü, her tüketimde 5 gramlık grass-fed kollajen proteini ile yaş aldıkça vücudumuzun artan kolajen ihtiyacını karşılar. %100 emilim için hidrolize edilmiş HL5, sağlıklı kemikler ve sağlıklı kas kütleleri için gereken önemli yapı taşlarını sağlar. (Protein, kas kütlelerinin korunmasına ve normal kemiklerin korunmasına katkı sağlar.)

Vücudumuz, diyetlerimizdeki proteinden kolajen sentezlemesi yaparken, vücudumuzun yaşlandıkça kollajen proteini üretimi azalır ama HL5, sağlık bilinci ile yaşayan herkese gerekli desteği sağlar.

HL5, doğal bazlı, glutensiz, süt ürünü içermeyen, GDO içermeyen ve şekersiz (tatlandırıcılı) bir üründür.

HL5, PROTEİNİ YÜKSEK (5g), doğal bazlı ve NARENCİYE aromalı bir üründür.

Önerilen kullanım: Günde bir paket. Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

İpucu: HL5’in kullanımı kolaydır. Paketin üst kısmını açın ve doğrudan veya favori içeceğinize ekleyerek gün içerisinde tüketin.

FIT20

kyani fit20

Yaşam tarzımızın biden daha fazla fiziksel talebi olduğunda, protein ekstra önem kazanmaktadır. Profesyonel bir atlet olmasanız da, aktif, çok çalışma gerektiren, ancak sAğlıklı Yaşamı hedeflemiş bir hayat benimsiyorsanız, daha iyi performans ve çabuk toparlanma sağlayan bir desteğe ihtiyaç duyarsınız.

Grass-fed peyniraltı protein izolesinden yapılan FIT20, performansınızı arttırmak, çalışma ve toparlanma sürecinize destek olmak ve sağlıklı kaslar üretebilmek için eşsiz bir magnezyum ve protein kombinasyonu sunmaktadır.

 • Protein, kas kütlesi büyümesine katkıda bulunur.
 • Magnezyum, yorgunluğun azalmasına katkıda bulunur.
 • Magnezyum, normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

FIT20, doğal bazlı, glutensiz, keto uyumlu, GDO içermeyen bir üründür.

Cilt Bakım

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi, bitki kök hücrelerinin ve diğer doğal oluşumlu bitkisel maddelerin gücünü kullanarak tasarlanmış ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olan bir ürün setidir.

Cildimiz sürekli hasara yol açan çevresel faktörlere maruz kalmaktadır ve biz yaşlandıkça cildimizin kendini onarma kabiliyeti azalmaktadır. Kyäni doğal bitkisel ürünler konusundaki uzmanlığından faydalanmış ve olağan çürüme sürecine karşı koyarak taze kalabilen İsviçre Uttwiler elmasının ekstresini kullanmıştır. Kyäni, bu ekstreleri ve Yaban Mersini, Noni ve Tokotrienoller dahil başka maddeleri kullanarak Fleuresse cilt bakım sistemini geliştirdi. Bu sistem, size daha aydınlık ve daha genç bir görünüm kazandırmak için cildinizi nemlendiren ve besleyen kaliteli bir cilt bakım ürünleri grubudur. Olabileceğinizin en iyisi olduğunuzu hissetmenin ve bunun sağladığı güven duygusunun yerini hiçbir şey tutamaz.

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi – Kyani

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi, bitki kök hücrelerinin ve diğer doğal oluşumlu bitkisel maddelerin gücünü kullanarak tasarlanmış ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olan bir ürün setidir.

kyani fluresse

Fleuresse Serum

Bitki kök hücrelerinde doğal olarak bulunan bitkisel maddelerden elde edilen hafif ve canlandırıcı Fleuresse Serum, hafif ve canlandırıcı bir özelliğe sahiptir.

Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici – Kyani

İçeriğindeki bitkisel maddelerin yardımı ile cildinizi temizlerken cildinizin gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede vitamin, Antioksidan ve Aminoasit bileşimlerinin emilmesine katkıda bulunur.

Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi

Cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayarak cildinizi besler. Cildinizin daha parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Fleuresse Gece Kremi – Kyani

Antioksidan, vitamin ve aminoasit açısından zengin içeriğiyle Fleuresse Gece Kremi, cildinizin nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. Cildin daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar