Gizlilik ve Kullanım Şartları

Hayatımızın bir parçası, ruhumuzun eğlencesi olarak müzik her yanımızda. Kulağımıza çalınan o ezgilerin keyfi bizi bir başka mutlu eder. Ben de elimden geldiğince beğendiğim yabancı şarkıları sizin için özgün olarak çeviriyorum. Siz de çevirisini yapılmasını istediğiniz yabancı şarkılar için istekte bulunabilirsiniz.

Yabancı şarkı çevirileri, birebir çeviri değildir. Şarkıya anlamını veren duyguyu yakalatmaya çalışan en yakın çeviriyi yapmaya çalışıyorum. Çevirilerim ÖZGÜNdür. Kopyalanması ve paylaşılması “kaynak göstermek” şartıyla serbesttir.

fhcam.NET’te siz de yayımlamak istediğiniz yazıları veya yabancı şarkı çevirilerini gönderebilirsiniz. (Yazı ve çeviriler reklam içermemeli, bağlantı (link) içermemelidir. Yazınız/çeviriniz altında isiminizi/rumuzunuzu dilerseniz iletişim bilgilerinizle yayınlayabilirim.)

Site hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi çekinmeden iletebilirsiniz.

fhcam.NET en iyiyi sunmaya devam edecektir…

TELİF HAKKI

Yayımlanan herhangi bir çeviri veya yazının uygun olmadığını veya izinsiz kullanıldığını düşünüyorsanız lütfen tarafımıza BİLDİRİN!

Sitede yayınlanan bilgiler tamamen sizeteye özgün metinlerdir. Hiç bir şekilde izinsiz alınıp, kullanılamaz, kopyalanamaz! Site kaynak gösterilerek görsel ve yazılı basında yayınlanmasında sakınca yoktur.

Siteye Kayıt ve Yazarların Çevirileri Hakkında

Site kullanıcıları siteye yayımlanmak üzere gönderdikleri yazı ve/veya çevirilerinin tüm yasal ve hukuki sorumlulukları kendilerindedir.

Siteye kayıtlı olan abone, yazar, editör yetkisindeki kullanıcıların sitede yayınladıkları yazı ve çevirilerinin tüm yasal ve hukuki sorumlulukları kendilerindedir.

Bu yazı ve/veya çevirilerin siteyi hiçbir şekilde bağlamayacağı, telif hakkı dahil tüm kanuni sorumlulukların kendilerine ait olduğu bu siteyi kullanırken okumaları gereken bu metinde kendilerine bildirilmiştir.

Sitede yayınlanan yazılarda telif hakkı ihlali tespit ettiyseniz, lütfen ilgili yazıyı ve nedenini iletişim sayfasından bildiriniz.

GİZLİLİK

Site kullanımı esnasında ziyaretçilerinin herhangi bir bilgisini kaydetmez, ip adreslerini başkalarıyla hiç bir şekilde paylaşmaz.

Sitemiz wordpress tabanlı ve self -hosted ‘tır. Site içeriğini zenginleştirmek adına wordpress’in sağlamış olduğu resmi uygulamalar/eklentiler yüklenmiştir. Bu uygulamaların ve eklentilerin bir yada bir kaçı ziyaretçi bilgilerine erişebilir. Kullanıcılar bu konuda dikkatli ve uyanık olmalıdırlar. Site yapısında bulunan uygulamaların ve eklentilerin kendi çıkarları doğrultusunda kullanıcı  bilgilerine erişim taleplerinden ben ve sitemiz sorumlu değildir. Diğer tüm siteler gibi kullanıcı bu siteyi kullanırken bu tür durumların farkında olmalı ve gerekli tedbirleri almalıdır.

Site sürekliliğini sağlamak için gelire ihtiyacımız var. Bunu sayfalarımıza eklediğimiz Google reklamları aracılığı ile sağlamaktayız. Google Adsense (AdChoices işbirliği ile)  gezinme bilgilerinize göre sizlere reklamlarını sunarlar. Hiç bir kullanıcımız reklamları tıklamak zorunda değildir. Diğer tüm sitelerde olduğu gibi Google ve işbirlikçi site ve uygulamalarının internet sitelerinde gezintilerinizi kayıt altına aldığını ve kişisel bilgilerinize ulaşabileceğini unutmayın.

İş bu metin, sitemizi ziyaret eden ve kullanan tüm kullanıcılarımızın/ziyaretçilerimizin sitemizi her ziyaret ettiklerinde okunmuş ve kabul etmiş olduğu varsayılır.

error: Emeğe saygı, KOPYLAMAYINIZ!